De dag van de verhuizing. We gaan eindelijk naar het Haags Historisch Museum. Al vroeg komt de verhuisploeg binnen. Alles is in dozen ingepakt. De telefoon wordt doorgeschakeld, onze computers staan al in ons tijdelijke onderkomen, maar moeten nog aangesloten worden.
Als dan in de loop van de middag de Gevangenpoort echt helemaal leeg is, lopen we naar het Haags Historisch Museum. Van hieruit gaan we de komende maanden de buitenrondleidingen coördineren, de herinrichting en heropening plannen en alle klussen doen die we hebben opgeschoven naar de ‘rustige’ periode van de verbouwing. Onze nieuwe buren hebben een welkomstbriefje op de deur gehangen. Alvast een goed teken.
Binnengekomen in ons nieuwe kantoortje schrikken we wel even. De dozen staan tot anderhalve meter hoog. Er moeten ergens bureaus onder verstopt zitten, maar waar? En waar zijn die spullen die we nu meteen nodig hebben? Hoe krijgen we dit ooit goed ingericht? Gewoon ergens beginnen dan maar. En inderdaad; na een tijdje graven ontdekken we onze bureaus. De computers kunnen worden aangesloten en we kunnen weer draaien. In de loop van de volgende dag zien we zelfs kans om een paar stoelen neer te zetten.
0 Reacties op “Dag van de verhuizing”
Reageer op dit bericht